Bernardelli

Bernardelli Hemingway Tam Çakmak 12 Kalibre 65cm Namlu 5 Kalite Kundak Çifte Av Tüfeği

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Tüfekler İçin Genel Uyarı

Sitemizde Yer Alan İkinci El ve Antika Tüfeklerin Fiyat bilgileri Telefon Üzerinden VERİLMEMEKTEDİR! Fiyat Bilgisi ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızı Ziyaret Ediniz.

Yasal Uyarı

*Yasalar Gereği, Tüfek, Ateşli Silahların ve Patlayıcı Maddelerin İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

Stok Durumu
:
TÜKENDİ
Stok Kodu
:
UA-23T9
Barokod
:
8693746298729
Fiyat
:
0.00 EUR
TÜKENDİ

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

 • Kalibre
  12 CAL.
 • Namlu
  65cm
 • Menşei
  İtalya
 • Tetik Grubu
  Tek Tetik
 • Uygunluk
  Av
 • İşleme
  El İşleme
 • Mekanizma
  Tam Çakmak Ejektörlü

V.Bernardelli Çifte Av Tüfeği

Bernardelli'nin tarihi çoğunlukla, hemen dışında bir vadi olan Valle Trompia'nın tarihi ile örtüşmektedir. Brescia şehri, avcılık ve spor amaçlı ateşli silahların üretimiyle ünlüdür. Romalılar bölgeyi yönetirken, dikkatlerini en çok çeken şey demir cevherlerinin varlığı oldu. Silah yapımında kullanılmak üzere demir çıkarılmasına ilişkin ilk belgeler milattan öncesine dayanmaktadır.

M.Ö. 15. Bu kültür ve uzmanlaşma hiç bitmedi. Yüzyıllar boyunca değişerek bıçak üretiminden önce ateşli silah bileşenlerine ve daha sonra komple ateşli silahlara geçmiştir. İlk olarak küçük zanaatkar atölyeleri gelişti ve 1600 ile 1700 yılları arasında organize yapılara dönüştüler modern silah yapım şirketlerinin öncüleridir.

Bugün Bernardelli'nin başlangıcını 1721 yılına dayandıran birkaç belge mevcuttur. Ancak kurucu Vincenzo Bernardelli ve çocuklarının silah üretimine başlaması 1865 yılını bulmuştur. ordu için tabanca üretmeye başladı. 1900'lerin başında Bernardelli ürün yelpazesini genişletmeye başladı Markayı tüm dünyada ünlü yapan yan yana av tüfekleri de dahil olmak üzere. Bernardelli 1947 yılında yarı otomatik av tüfeği üreten ilk İtalyan şirketidir.

Bernardelli tabancaları ve av tüfekleri tüm dünyada pazarlandı ve satıldı. Bernardelli aynı zamanda askeri sektörde çok aktifti. 80'li ve 90'lı yıllarda daha geleneksel yan yana üretimin yanında Bernardelli, yeni bir altlı üstlü ve yeni bir çifte av tüfeği tasarladı ve üretti.

Bernardelli 90'lı yılların sonunda Brescia'nın hemen dışında yeni bir tesise taşındı ve o zamandan beri yarı otomatik av tüfekleri, yan yana av tüfekleri, tüfekler, pompalı tüfekler üretimine odaklanmıştır. Ürün yelpazesi eskisinden daha küçüktür, ancak her şey hala aynı şekilde üretilmektedir. Bernardelli markasının tüm dünyada tanınmasını sağlayan detaylara gösterilen özen ve profesyonellik

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı