Hornady

Hornady .243 Winchester 50'li Prinç Kovan

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Stok Durumu
:
TÜKENDİ
Stok Kodu
:
4150598
Barokod
:
090255486209
Fiyat
:
0.00 USD
TÜKENDİ

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

Hornady® Mühimmatının temeli
Hornady'de ® pirinç, hayatınızın en unutulmaz atışı olabilecek şeyin temelidir. Kovanlarımızın oluşturulmasında ekstra zaman ve özen gösterilir, katı kalite standartlarını karşılayan daha küçük partiler üretilir.

Kovanlarımız yeniden dolduranlara duvar kalınlığı, ağırlık ve iç kapasitede mükemmel bir homojenlik sunar. Sürekli olarak sıkı duvar eşmerkezliliği için ölçüm yapıyoruz ve hatta kovanlarımızı ateşleme sırasında eşit kovan genleşmesini sağlamak için bir basınç kalibrasyon testinden geçiriyoruz.

Kovanlarımız merminin sadece kovana değil, aynı zamanda hazneye de düzgün bir şekilde oturmasını sağlar. Yüksek kaliteli pirinç, tutarlı şarj ve basınçlara katkıda bulunur.

SIKI DUVAR EŞ MERKEZLİLİĞİ
Konsantriklik, merminin hem kovana hem de ateşli silahınızın yatağına düzgün bir şekilde oturmasını sağlamaya yardımcı olur. Daha yüksek eşmerkezlilik, optimum hız ve isabet için merminin ateşleme sırasında düzgün bir şekilde serbest kalmasına da yardımcı olur.

ÜNİFORM KOVAN DUVAR KALINLIĞI
Benchrest atıcıları, tek tip kovan et kalınlığının isabetlilik için hayati önem taşıdığını uzun zamandır biliyor. Bu kritik unsurun mümkün olduğunca tutarlı olmasını sağlamak için son derece sıkı toleranslarla üretim yapıyoruz.

KOVAN BAŞINA DAHA FAZLA YENIDEN YÜKLEME
Hornady pirincini bir meta olarak değil, isabetli bir fişeğin temeli olarak görüyoruz. Üretiminde daha fazla özen gösterdiğimiz için Hornady pirinçten daha fazla yeniden yükleme yapacaksınız.

TUTARLI AĞIRLIK VE KAPASITE
Her bir Hornady kovanı, hangi partide üretildiğine bakılmaksızın, aynı kalibredeki diğer Hornady kovanlarıyla neredeyse aynıdır. Bu sizin için her seferinde tutarlı basınç, hız ve isabet anlamına gelir.

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı