Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
S.S.S | Uçar Av

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular kısmında yaptığımız araştırma ve deneyimler sonrasında bazı sorular ve cevaplar belirledik. Bu soru ve cevaplar aşağıda okuyacağınız gibidir. Kabul etmek gerekir ki, tasavvuf edemediğimiz veya karşılaşmadığımız sorularınız olabilir, bu durumda soru veya suallerinizi lütfen info@ucarav.com mailimize iletiniz. En kısa sürede size sorunuz doğrultusunda 24 saat içerisinde geri dönülecektir. Çalışma saatlerimiz hafta içleri saat 09:00-19:00 ve Cumartesi saat 09:00-16:00’ ı kapsamasına karşın, iletişim için cep ve mail trafiğimiz, sizler için haftanın her günü 24 saat devam etmektedir.

Hayır ücretsizdir. İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Üye olmanız hemen, kolay bir şekilde alışveriş yapmanızı, olabilecek indirim ve ayrıcalıklardan faydalanmanızı sağlar.

Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

Evet kesinlikle güvendesiniz. PAYU ödeme alt yapısı ile girmiş olduğunuz tüm bilgiler, MD5 Teknolojisi ile www.ucarav.com personelleri ”dahil” hiç kimsenin göremeyeceği şekilde şifrelenip ilgili bankanın sunucularına gönderilmektedir. Sitemiz sahtekarlara ve siber saldırılara karşı güvenliğin sağlanması için dünyanın en güvenilir, GhostTrust ile 128bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Sitemizde birçok Kredi Kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Havale veya EFT ile yapacağınız ”tek” ödemeler de %5 indirimden yararlanabilirsiniz.

Evet var, 9 taksite kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca 6 taksite kadar vade farkı uygulanmaz.

Sadece Aras Kargo ile çalışıyoruz.

Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Aras Kargo iledir. Özel durumlarda sitemizde yer alan iletişim numarasını arayarak, önceden bilgi vermek kaydı ile siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz.

ucarav.com sitemize giriş yapıldıktan sonra almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinize ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp ‘Ara’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
2) Üst menüden ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sitemizin tasarımı, marka ve kategorileri özenle hazırlanmıştır.

1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişler de , size belirtilen banka hesap numarasına 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına SİPARİŞ numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Lütfen iade göndermeden önce bizi telefon ile veya e-posta adresimiz olan info@ucarav.com üzerinden bilgilendiriniz. Sipariş doğrultusunda, hatasız gönderilen ürün ya da ürünlerin sizin talebiniz ile değişiminden veya iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri müşteriye aittir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir
İadeler mutlak surette ucaravmarket.com orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması ve ürün bilgi ve teknik özellikleri anlatan etiketleri üzerinde olması gerekmektedir. Gönderimde firmamızdan kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyor iseniz kutuyu teslim alır almaz bizimle iletişime geçiniz ve gördüğünüz kusurun tespitini yapınız (kargo sorumlusuna tutanak yazdırmak gibi) veya fotoğrafını çekiniz. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan (özel ayarlanmış kundak boyu, optik malzemelerin ayarlarının kişiye özel hale getirilmesi, kutusundan çıkarılıp silah veya deneme amaçlı bir yüzeye takılması sonucu vida ve montaj kısımlarının orjinalliğini kaybetmesi, orjinal aksesuarların niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmaması, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. Hijyenik ürünler (içlik gibi, çorap gibi) iade edilemez.

Almış olduğunuz ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız durumunda, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde yapmış olduğunuz ödemenizin iade işlemi başlatılır. Kredi kartına ürün iade işlemi bankanız tarafından 1-2 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede ucaravmarket.com sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması görevlisinin imzası olan her hangi bir a4 kağıdına karşılıklı tespit tutanağı yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra e-posta ya da telefon yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizlere yardımcı olacaklardır.

Evet var. İnternet sitemizde satışta olan bütün ürünlerimizin reel olarak satışının yapıldığı ve stoklandığı bir mağazamız bulunmaktadır. Diğer bazı internet siteleri gibi; depoların da olmayan ürünleri satmaya çabalayan bir firma değiliz, prensip olarak stokta olan ürünleri satışa sunan bir firmayız. Adresimiz site iletişiminde yer almaktadır.

Siparişiniz genellikle aynı iş günü veya bir sonraki gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Aras kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya teslim ettiğimizden itibaren ise en geç 3 iş günü içerisinde bildirdiğiniz adreste olur. Olası aksi durumlarda kargo firması sorumludur.

Kargo takip numaranızı hesabım sayfasından geçmiş olduğunuz siparişlerde sipariş durumu bölümünden öğrenebilirsiniz.

Kargoya verilmiş ürünler size ulaşılamadığı durumlarda bağlı bulunduğunuz şubeye gönderilecektir. Bu durumda bağlı bulunduğunuz Aras kargo şubesi ile iletişime geçiniz ve bu durumu bizimle paylaşınız. Tekrardan yer ve zaman mutabakatında bulunarak size ulaşmasını sağlayınız. Aksi durumda siparişiniz bağlı bulunduğunuz firmada 3 (üç) iş günü içerisinde teslim alınmadığı takdirde kargonuz tarafımıza geri gönderilecektir. Bu süreci bizimle paylaşmanız doğrultusunda UCARAV olarak İstanbul’dan elimizden gelini yapmaya çalışacağız.

Öncelikle UCARAV ile iletişime geçmelisiniz. Ve bizimde müdahalemiz ile birlikte ürünün size teslim olmadığını bağlı olduğunuz Aras kargo şubesine haber vermelisiniz.

Anlaşmalı olduğumuz Aras kargo genelde Türkiye’ nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz; yapılsa da ekstra bir kargo ücreti talep edilir. Bu ücret tarafınıza yansıtılacaktır. Veya olası en akın kargo firmasından ürünü bizzat kendiniz teslim almak için kargo veya bizim ile iletişime geçiniz.

Ucarav.com müşteri ilişkileri ile temasa geçmelisiniz. Eğer üyelik bilgilerinizi girip düzeltme yapma imkanı var ise sitemize girip gerekli düzeltmeyi ürün kargo aşamasına gelmeden yapabilirsiniz. Eğer ürün kargoya verilmiş ise ürünün doğru adrese yönlenmesi için ucaravmarket.com yetkilileri ile iletişime geçiniz. Gerekli müdahale ilk vermiş yanlış adrese ulaşmak üzere ise o şubeden doğru şubeye nakil yapılmasını sağlamalısınız. Bu nakil esnasında doğan ilave kargo ücretleri alıcıya aittir.

Yaptığınız alışverişi 7 saat içerisinde ucaravmarket.com iletişim hattına veya info@ucarav.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken ürünlerinizi ve faturanızı kontrol etmelisiniz. Yaşanabilecek eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinizde kargo firmasına tutanak tutturmalısınız ve ucarav.com iletişim numarası 02164926445 arayıp bilgi vererek veya info@ucarav.com iletişime geçerek bildirmelisiniz. Tutanak tutturulmayan eksik gönderilere ait değişim talepleri tarafımızca kabul edilmeyebilir.

Cumartesi günleri saat 11:00’ a kadar yapılan alışverişler aynı gün kargoya teslim edilebilir, ancak saat 11:00’den sonra yapılan alışverişler kargoların ürün almamasından dolayı pazartesi günü gönderilmektedir.

Ödeme sayfamızdaki fatura ve kargo adresi kısımlarına farklı adresler girerseniz talebiniz gerçekleşir.

Ödeme işlemini yaparken sıkıntı yaşıyor iseniz web sitemizi farklı bir web tarayıcısında açıp denemenizi tavsiye ederiz. Veya aynı tarayıcıda arama motorunun ayarlar kısmından, varsayılan ayarlar / gelişmiş ayarlar kısmından / tarama verilerini temizle, yaparak sıkıntıyı aşabilirsiniz. Eğer bu işlemde işe yaramaz ise bankanızla görüşünüz veya UCARAV müşteri ilişkileri departmanıyla iletişime geçiniz.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin tarafımızdan kargo yapılırken şeffaf poşetin içerisine fatura konulup, kargo görevlisine teslim edilir. Eğer kargo tarafınıza ulaştığında fatura çıkmaz ise ucarav.com müşteri ilişkiler departmanıyla derhal iletişim kurunuz. Ürünün faturasız size teslim edildiğine dahil tutanağınızı mutlaka Aras kargo memuruna imzalatınız.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.