Led Lenser M7

 749,00

M7RX yeni bir led çip sayesinde ışık gücünün kat kat ulaşmasına yardımcı olur. Lamba kafasında bulunan titanyum rengindeki halka bu yeni performans boyutunu işaret etmektedir. Bu ürüde bir çok yanma özelleği mevcuttur.

Stokta yok

M7RX yeni bir led çip sayesinde Led Lenser M7RX ışık gücünün çok daha fazlasına ulaşmaktadır.
Lamba kafasında bulunan titan rengindeki halka, bu yeni performans boyutuna işaret etmektedir.
Led Lenser M7RX neredeyse tüm ışığı odaklamada demet haline getirirken,bu güç paketinde odaklanmış spotun ötesinde de ışık kullanıma sunulmaktadır.YENİ M-SERİSİ TEKNOLOJİSİ:Tabi lambalar yine kendini kanıtlamış yeniliklerimiz olan Advanced Focus System (AFS) ve Smart Light Technology (SLT) ile donatılmış durumda. Böylece bir dizi ışık fonksiyonu sunmakta ve herhalde dünyadaki en iyi odaklama sistemlerinden birine sahip olmaktalar.

1) TİTAN RENGİNDE METAL HALKA
Lamba kafasında bulunan titan rengindeki halka, artık M serisinin tüm lambalarının ayırıcı özelliği olmaktadır. Bu sadece bir tasarım özelliği olmakta kalmayıp, aynı zamanda reflektör merceğin değiştirilmesini ve bakımını da kolaylaştırmaktadır.

2) YENİ LED ÇİPLERİ
M serisinin yeni modellerinde aktüel ve oldukça daha performanslı olan, şaşırtıcı bir ışık akımı sağlayan LED çiplerini kullandık.

3) YENİDEN HESAPLANMIŞ REFLEKTÖR MERCEK
Yeni LED çiplerinin performansından optimum biçimde yararlanabilmek için, reflektör mercekleri yeniden hesapladık ve her LED çipinin yayılma tutumuna bireysel uyarladık.

4) DAHA FAZLA IŞIK GÜCÜ
LED çip, reflektör mercekle birleştiğinde ışık, ışık konisine artık daha efektif biçimde aktarılmaktadır. Bu sayede bu performans devleri, mükemmel bir aydınlatma mesafesinin yanısıra görüş mesafesini de daha geniş biçimde aydınlatmaktadır.

5) ÜSTÜN GÜÇLÜ ANOTLAMA (HEAVY DUTY COATİNG)
M serisinin lambaları, yeni ve çizilmeye karşı son derece dayanıklı, en fazla zorlanmaya bile uygun anotlama ile donatılmıştır.

Kategoriler: , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.