Leatherman Charge TTI

 1.599,00

Leatherman ChargeTTi’yi ürettiğinde en çok aranan özellikleri tek bir fonksiyonel araçta birleştirdi.Tti’nin yüksek kaliteli titanyumlu sap skalaları ve S30V paslanmaz çelikli klips noktası bu çoklu aleti bir öteki seviyeye taşır. Kim der ki bir çoklu alet baştan çıkartıcı olamaz?

Stokta yok

Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC’nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Titanyum

Düşük ağırlıklı, parlak ve korozyon dayanıklı metaller bazı Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Titanyum’un benzer özellikleri olup, yoğunluğunun `ı aletleri taşımak için hafif kılmaktadır.

S30V®

Tozdan elde edilmiş, özellikle bıçaklar için yüksek korozyon dayanıklılığına sahip paslanmaz çelik. S30V bıçaklarının 420 paslanmaz çelik’lere oranla 6 kat daha uzun ömürlü kenar tutma özelliği vardır fakat bileme işleminde biraz uzmanlık gerektirebilir.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.

Kategoriler: , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.