Daystate Pulsar HP Lamine Forest 0.22

Benzersiz ergonomisi ve bilgisayarı, bir anakart ve yazılım aracılığıyla kontrol edilen devrim niteliğindeki PULSAR, on yıl süren elektronik havalı tüfek başarısı üzerine kuruludur.

Daystate’in patentli Map Compensated Technology (MCT) – aslında silahın gücünü kontrol etmek için bir dijital regülatör ve Pulsar için geliştirilen yeni bir elektronik paketi ile birlikte yeni  zengin özelliklere sahip olan Pulsar, dahili lazer görüş, bilgi ekranı ve çoklu güç ayarları gibi detaylar da dahil olmak üzere modern havalı tüfek  mühendisliğinde yeni bir zirveyi temsil ediyor;

PULSAR 300cc alüminyum hava silindirinden yüksek verimlilik ve yüksek atış kapasitesi için Harper Patent vana sisteminin yenilenmiş bir versiyonuna sahiptir. Gerekli görülürse sesi azaltmak  için Daystate’in Airstream VI karbon fiber susturucuya uyacak dişli bir adaptörle donatılmış olsa da, patentli elektronik sistem sahada PULSAR’ı sessiz bir hale getiriyor.

PULSAR stokları tamamen çift taraflıdır – hatta koltuk değme kolu tersine çevrilebilir sentetik, ceviz veya laminat kaplamalardan seçmelerle birlikte sunulabilir. Balistik plastik kanal  taktik bipod ve diğer aksesuarların takılmasına olanak tanıyan kullanışlı bir 23mm picatinny ön ray içerir. PULSAR, benzeri görülmemiş bir dizi yeni emniyet sistemi ile şimdiye kadarki en güvenli hava tüfeklerinden biridir.

Dünyanın en gelişmiş havalı silahı olan PULSAR’a hoş geldiniz.

 

Daystate PCP tüfeklerinde bayilere toptan satışımız yoktur.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.