Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Beretta DT11 XTRAP Premium Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Beretta DT11 XTRAP Premium Süperpoze Av Tüfeği

 66.500,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

BİR ATIŞ, BİR İSABET, BİR ZAFER

Efsanevi DT10 Trident’ten doğan Beretta rekabeti, diğer av tüfeklerinden daha fazla madalya topladı; yeni DT11, özellikleri ve performansı ile sizi şaşırtacak.
Yeni Steelium Pro Namlu, yeni görünüm, daha geniş alıcı sayesinde yeni bir denge, ergonomi kontrolleri, tasarıma ve estetik açıdan tüm detaylara dikkat: hiçbir şey şansa bırakılmadı. Çünkü atıcı hedefimiz olmuştur…. Ve DT11’in en yüksek performansı sonuçtur.

YENİ BERETTA STEELIUM PRO Namlu tanıtımı
Beretta, dünyanın en büyük namlu üreticisi olarak kabul edilir. Namlu çeliğini seçmek için kimse daha fazla zaman ayıramaz. Steelium teknolojisi, özel alaşımlı çeliği istisnai bir namluya dönüştüren eşsiz bir üretim sürecidir. Derin delme, soğuk çekiç dövme ve özel vakumla daraltmanın yanı sıra, Steelium bugün mevcut olan en iyi balistik performans için ideal özellikler yaratır. Steelium Pro, Steelium Teknolojisinin faydalarını yeni bir namlu iç profiline evlendirir. Sonuç, DT11’in yeni performans standartlarını belirlemesini sağlayan ilerici bir koniklik oluşturulmasıdır. Yeni Beretta DT11 namlu benzersiz ve ilerici bir konikliğe sahip yeni bir iç profile sahip:
– İNDİRİLEN MUZZLE RİSKİ
– ATMA STABİLİTESİNİ ARTTIR
– ARTTIRILMIŞ PENETRASYON VE HEDEF KIRMA
– HIZLI İLK SHOT VE İKİNCİ HEDEF TOPLANTISI

Optimachoke® HP
İlerici Optimachoke® tüpleri, atış konsantrasyonunu ve dağılımını arttırmak için oluşturulan yeni bir iç profile sahiptir.

 

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.