Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Beretta DT11 SPORTING FINISHED STOCK BLACK Premium Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Beretta DT11 SPORTING FINISHED STOCK BLACK Premium Süperpoze Av Tüfeği

 71.825,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

DT11: Şampiyonun Profesyonel Yarışma Seçimi

DT11, Beretta’nın dünyanın en iyi Trap/Skeet atıcıları tarafından kullanılan en üst düzey yarışma av tüfeğidir. Bir tonoz-sert çapraz cıvata hareketi etrafında üretilmiş, selefinden (DT10) tamamen 3 mm daha geniş ve bu nedenle daha güçlü ve daha dayanıklı. Tetik, 3 lb’lik keskin bir netlikte kırılma özelliğine sahiptir ve bu, dönüşünüzü kaslı parazitleri en aza indirir ve daha çok kırık hedefle sonuçlanır. DT11’in merkez kütlesi, alt namlu ile düşük ve eş eksenli olacak şekilde tasarlanmıştır, bu av tüfeğine eşsiz bir stabilite sağlar ve namlu çıkışını büyük ölçüde azaltır. Ve birinci sınıf Steelium-Pro namlu ve müşterinin özelliklerine göre uyarlanabilen yüksek kaliteli dipçik ile DT11, ciddi rakiplerini hedefte ve podyumda tutmak için doğdu ve üretildi.

Dayanıklılık ve Stabilite İçin Geniş Kubuz

DT11’i piyasaya sürmeden önce Beretta, dünyanın en iyi profesyonel Trap/Skeet atıcıları ile istişarelerde bulundu ve en iyi ikinci adımın ötesinde kalacak bir av tüfeği oluşturmak için çalıştı. Sınıfının en iyisi DT10 hareketi bu nedenle daha da iyi DT11 kubuzuna dönüşmüştür. Kubuzun genişliğindeki toplam 3mm artış, duvar kalınlığını arttırmak için gitti, böylece Tüfek sadece daha dayanıklı olmayacak, aynı zamanda rakip atıcıya rüya gibi bir denge ve dayanıklılık sunacak.

Geliştirilmiş Tutuş ve Çalışma

Eşsiz deneyimi sayesinde Beretta, profesyonel düzeyde her detayın altın ve gümüş arasındaki farkı yaratabileceğini biliyor. Bu doğrultuda, DT11’in tasarımına, zaferden ödün vermeyen bir arayış için birkaç ayar ekledik. Yeniden tasarlanan üst kol, tutuşu iyileştirir, stresi azaltır ve hem sağ hem de sol atıcılar için daha fazla konfor sağlar.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.