Beretta A400 XTREME LH CAMO (OPTIFADE) KICK OFF Yarı Otomatik Av Tüfeği

 16.725,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

A400 Xtreme Plus
A400 Xtreme Plus kundağında artık, atıcının yanağına verilen keçe geri tepmesini daha da azaltan yumuşak bir tarak bulunuyor. 2018’de yeni olan A400 Xtreme Plus, Beretta’nın seçkin Steelium Plus namlularını, ilk av tüfeği ve tüm av yüklerinden mümkün olan en iyi kalıbı ve keçe geri tepme azaltımını sağlayan ilk özellikleri sunmaktadır.

Rekabet dünyasından daha ileri bir çizimde, yeni A400 Xtreme Plus namlu, her koşulda uygun bir uyum ve görüş resmi sağlamak için entegre bir orta boncuk ve fiber optik ön boncuk ile bir adım kaburga içerir. A400 Xtreme Plus’ın daha da geliştirilmesi, en soğuk ve yağışlı günlerde daha kolay manipülasyon yapılmasına izin vermek için fabrikadan uzatılmış bir şarj kolu ve cıvata serbest bırakmanın yanı sıra, olumsuz koşullarda daha kolay yükleme yapılabilmesi için genişletilmiş bir yükleme portunun eklenmesidir.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.