Beretta A400 XCEL SPORTING READY GUN POD Yarı Otomatik Av Tüfeği

 13.550,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

A400 Xcel: En Hızlı, En Düşük Geri Tepmeli Clay Buster

A400 Xcel, daha yumuşak atış yapan ve piyasadaki her şeyden daha dengeli olan 12 ayarlı bir yarışma av tüfeğidir.

Devrim niteliğindeki A400 eylemine dayanan, tüm diğer markalara göre %36 daha hızlı takip atışları sağlarken, gelişmiş geri tepme azaltma sistemleri, tüm gün süren yarışlarda bile, atış yapmayı kesinlikle keyifli hale getiriyor.

Şık çizgileri ve üstün ergonomisi tek bir amaç göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: A400’ün gözünüzü hedefe doğal olarak izlemesini sağlayın. Bu nedenle hızla dünyadaki ciddi rekabetçi atıcılar arasında favori haline geldi.

Bugünün En Gelişmiş Yarı Otomatik İşlemi Üzerine Geliştirildi
A400 eylemi, Beretta’nın asırlık tecrübesinin ve av tüfeği tutkusunun sonucudur. Hedef ışığından sert vuruşa kadar değişen yüklerle 2 ¾ ”ile 3” arasındaki tüm mermi tiplerini güvenilir bir şekilde besler bu durum, zaman zaman yayla ya da kuş avı için de uygundur.

Ayrıca, yarım saniyeden daha kısa sürede iki atış yapabilen ve aynı zamanda bakımı kolay bir kendi kendini temizleyen pistonu da içeren bir gaz işletim sistemi olan eşsiz Blink teknolojisine sahiptir. Ayrıca, hareketin düz çizgileri ve düşük bir profili var; bu, baskın göz ve destekleyici el arasındaki dikey mesafenin en aza indirgenmesi anlamına geliyor.

Sonuç? Vücudunuzun bir uzantısı ve görme gibi salınımınızı takip eden bir silah.

Son derece Düşük Geri Tepme
Bunun iki yolu yoktur: geri tepme sadece bir sorumluluktur ve ne kadar azsa o kadar iyidir. A400 Xcel, geri tepmeyi neredeyse göz ardı edilebilir hale getirmek için aynı anda çalışan birkaç geri tepme azaltma sistemi içerir (toplamda% 70 azalma).

Birincisi, alıcının içindeki aşınmayı azaltırken aksiyonun hareketli parçalarından geriye doğru enerjiyi yumuşatan hidrolik bir amortisördür.

Bir diğeri, kartuşun gücünün ürettiği geri tepmeyi etkisizleştiren Mikro Çekirdekli bir buttpad. Ayrıca, A400, tarakla paralel olarak geri tepme sağlamak üzere tasarlanmıştır;

Dayanıklı, Kolay ve Temizlemesi Hızlı
A400 Xcel’in soğuk çekiç dövmeli fıçısı, tutarlılık, tokluk ve dayanıklılık için tasarlanmış tescilli bir formül olan nikel-krom-molibden çelikten (Beretta’nın “Steelium”) yapılmıştır. Delik, temizliği kolaylaştırmak ve aşınmayı ve aşınmayı en aza indirmek için krom kaplamalıdır.

Yeni Optimabore HP şok tüpleri, birkaç turdan sonra bile kolayca çıkarılabilir. Son olarak, yeni, geliştirilmiş gaz pistonu montajı ve sökmeyi birkaç saniye yapar. Tüm bunlar, rakiplerinizin sizi A400 Xcel’in masal parlak mavi kubuzuyla yaklaştığını gördüğünde, mutlak en iyisine sahip olduğunuzu ve kazananın kim olduğunu bileceklerinin nedenidir.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.