Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Beretta 692 TRAP HEADED BLACK NO ECO Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Beretta 692 TRAP HEADED BLACK NO ECO Süperpoze Av Tüfeği

 30.100,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

692: Özel Sınıf dengesi ve özellikleri ile rekabet

Çekirdeğinde, eller arasında daha fazla ağırlık koyarak sezgisel omuzlama ve hızlı hedef edinmenin yanı sıra üstün denge ve stabilite vermek için tasarlanmış 1,6 inç genişliğinde bir kubuz bulunur. Ayrıca, iki dev kilitleme pabucu ve değiştirilebilir namlu omuzları ile, onbinlerce turluk ciddi eğitim ve rekabetin zorluklarına dayanacak şekilde tasarlandı. Ayarlanabilir tetikleyici, ayarlanabilir ejeksiyon çıkarma, ayarlanabilir balans ve (isteğe bağlı) ayarlanabilir tarak vererek, 692 gerçekten vücudunuzun bir uzantısı olabilir.

Trap/Skeet için tasarlanmıştır

Beretta 692’nin hareketi, rekabetçi atıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlandı. Yandan, baskın gözü destek eliyle aynı hizada tutmaya yardımcı olan efsanevi düşük profili ile 680 serisi av tüfeklerimizinkine benziyor.

Ana fark, 692 alıcının daha fazla stabilite ve kullanım kolaylığı sağlamak ve uzun maçlarda ortaya çıkan doğal yorgunlukla mücadele etmek için daha geniş ve daha ağır bir yapıya sahip olmasıdır.

Ayrıca, OptimaBore Steelium namluları süper-uzun (360 mm) bir zorlama konisine sahiptir – daha fazla dayanıklılık, daha fazla atış tutarlılığı ve doğruluğu ve daha düşük keçe geri tepmesi ve namlu çıkışları anlamına gelir.

Bir Ayarlanabilirlik Şampiyonu

Kutudan çıkan 692, ayarlanabilir tek seçici bir tetikleyici sunar, böylece çekme ağırlığını tercihlerinize ve çekim tarzınıza ve ayrıca ayarlanabilir ejeksiyon veya çıkartma işlemlerine göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm modellerde standart olan, kalçaya ekleyebileceğiniz ağırlıklı tomarlar aracılığıyla elde edilen ayarlanabilir balanstır  bu sayede toplam ağırlıkta herhangi bir fark edilmeden denge noktasını idealinize göre ayarlamanıza izin verir. Ayrıca seçenek olarak mevcut olan Beretta’nın, stoktaki düşüşü ve özelliklerinizi tam olarak belirlemenizi sağlayan özel B-Fast tarak sistemidir.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.