Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Beretta 690 SPORTING BLACK NO ECO Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Beretta 690 SPORTING BLACK NO ECO Süperpoze Av Tüfeği

 21.125,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

YENİ Mat namlu cilası: estetik bir çözümden çok daha fazlası olan mat namlu, parlama önleyici performans sağlar ve gözlerinizi dikkat dağıtıcılardan uzak tutup hedeflerinizde sürekli durmanıza yardımcı olur.

OCHP: 1526’da üretime başlayan, şu anda yılda 500.000 namludan fazla olan Beretta, balistiklere uygulanan teknolojik araştırmalarda dünya lideridir. Steelium ile birlikte Optimabore HP teknolojisi, her türlü atışta mükemmel hassasiyet ve desen kalitesi sağlar.

Steelium: Beretta namlularının üretim teknolojisi, özel üç alaşımlı çeliğin eşsiz bir balistik mücevher haline gelmesini sağladı. Gundrilling, soğuk dövme özel vakumlu dövme, çeliğe üstün balistik performans için ideal mekanik özellik kazandırır.

YENİ Black Edition Kubuzu: Black Edition, mat ve cilalı yüzeyleri birleştiren olağanüstü siyah görünümlü bir yapıya sahiptir;

Daha geniş kubuz: 690’ın kubuzu, selefine göre görkemli 682’den +1.3 mm daha geniştir, bu nedenle bu 690 av tüfeğine daha fazla stabilite ve kullanım kolaylığı sağlar.

YENİ B-Hızlı Kundak dengeleme sistemi: ahşap yoğunluğunun doğal değişkenliğini telafi etmek için, kundak içine ağırlıklar ekleyerek / kaldırarak av tüfeğinin ağırlığını ve dengesini kişiselleştirmek için olağanüstü bir çözüm.

Sistem, 690 fabrikada dengeli bir “hazır” yapılandırmaya sahiptir. (sadece 690’da “hazır”)

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.