Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Beretta 686 SILVER PIGEON I SPORTING 12 OCHP B-FAST Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Beretta 686 SILVER PIGEON I SPORTING 12 OCHP B-FAST Süperpoze Av Tüfeği

 17.375,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

Silver Pigeon I Sporting: En İyi Fiyat Kalitesi, Süperpoze Yarışmasında En Yüksek Değer
Silver Pigeon I Sporting, premium Süperpoze rekabeti av tüfeğinin tüm işlevsel özelliklerini özellikle cazip bir fiyata sunuyor. Son derece güçlü olmasına rağmen kompakt ve düşük profilli olan sınıfının en iyisi 686 eyleminin etrafında inşa edilmiştir. Optima-Bore, Optima-Choke namluları hafiftir ve av tüfeğinin denge noktasını menteşe pimine yerleştirerek ellerinizde canlı hissetme ve doğal dokunma hissi yaratır. Seçilmiş ceviz kundağı ve zevkli kaydırma oymacılığıyla, Silver Pigeon I Sporting, aynı zamanda Beretta görünümleri sayesinde ürün yelpazesinde kafaları çeviremez.

Doğal Yönlendirilebilirlik ve Süpürme
Silver Pigeon I Sporting’in kalbinde, rakipler ve avcılar arasında uzun süredir favori olan efsanevi 686 eylemi yer almaktadır. Aşırı yetersiz hareketler güçlü bir kilitleme mekanizmasına sahip olmalıdır, çünkü her atıştaki stres hareketin “istemek” için açılmasını sağlar. Bu sebeple, çoğu üretici kilitleme pabuçlarını alıcıların üzerine yerleştirerek güçlüdür, ancak gerekenden daha uzun ve daha hacimli hale getirir. Uzun deneyimi sayesinde Beretta, tam ortada, namluların arasında iki konik kilitleme pabucu kullanıyor. Bu, profili oldukça düşük tutarken 686 kubuz kasasına benzer kilitleme kuvveti sağlar. Bunun avantajı, atıcının gözünün, destekleyici elinin düzlemine çok daha yakın olmasıdır: önemli ölçüde daha iyi salıncak ve el-göz koordinasyonu, daha fazla hedef paramparça oldu.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.