Beretta 1301 TACT COL 17 12 MAR INOX P60 NS YN 18.5″/47 CRKT INOX CIL W AL Yarı Otomatik Av Tüfeği

 10.450,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

1301 Taktik: Ev Savunması, Kolluk Kuvvetleri İçin Üstün Kalite

1301, Beretta’nın kolluk kuvvetleri ve ev savunması için tasarlanan yeni gazla çalışan yarı otomatik av tüfeğidir. Ultra güvenilir ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanan modern bir taktik av tüfeğinin sunması gereken tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir. Kompakt boyutu (namlu uzunluğu: 18.5 ”) sayesinde dar alanlarda atış yapmak ve ihtiyaç duyulmadığında güvenle saklamak için idealdir.

Kullanımı Kolay

Kutudan çıkar çıkmaz 1301 Tactical, büyük boy şarj tutamağı, geniş dokulu cıvata açma ve büyük boy geri dönüşümlü emniyet düğmesine sahiptir. Bu, çoğu hava koşulunda veya aydınlatma koşullarında kullanımı kolaylaştırır; elleriniz onu daima pozitif ve güvenli bir şekilde kavrayabilir ve kontrolleri çalıştırabilir. Ayrıca, ön taraftaki ve stoktaki agresif kontrol eldiven giyerken bile güvenli bir tutuş elde etmeyi kolaylaştırır. Görmeye gelince, 1301 Tactical, kullanıcılarına şartlar ne olursa olsun, kullanım amacına göre uyarlama fırsatı veren, değiştirilebilir bir ön görüşe sahip sağlam, korumalı bir hayalet halka sistemine sahiptir.

Süper Hızlı Atış

Çapraz borulu gaz pistonuna sahip entegre BLINK gaz işletim sistemi, 1301 Tactical’in piyasadaki diğer av tüfeğinden% 36 daha hızlı dönmesini sağlar. Bu aynı zamanda üçlü taktiksel yarışmalar için de idealdir: 1301 Taktik çekiminde, basit ve objektif olarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz. Kullanımdan bağımsız olarak, bir 1301 Taktik ile, 500 yıllık tecrübe, tutku ve uzmanlık bilgisi sayesinde her zaman Beretta’ya güvenebileceğiniz en iyisini elde edersiniz.

Ayrıca, 3’lü ve taktiksel maçlar için optimize edilmiş bu av tüfeğinin bir versiyonu olan 1301 Comp da mevcuttur.

Kategoriler: , , Etiketler:
Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.