Benelli

Benelli Vinci Tactical 12 Kalibre 47cm Namlu BA-A0413300 Yarı Otomatik Av Tüfeği

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Tüfekler İçin Genel Uyarı

Sitemizde Yer Alan İkinci El ve Antika Tüfeklerin Fiyat bilgileri Telefon Üzerinden VERİLMEMEKTEDİR! Fiyat Bilgisi ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızı Ziyaret Ediniz.

Yasal Uyarı

*Yasalar Gereği, Tüfek, Ateşli Silahların ve Patlayıcı Maddelerin İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

Stok Durumu
:
TÜKENDİ
Stok Kodu
:
BA-A0413300
Barokod
:
2069060082492
Fiyat
:
0.00 TL
TÜKENDİ

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

Vinci av tüfeği dünyasının “sert adamı” dır, bu yüzden “zor”, özellikle “taktik” uygulamalara doğru evrim geçirmesi sonderece doğaldır. Vinci Taktik için ilk taleplerin, kullanıcıların Vinci’nin sağlam tasarımı ve yapısını ve çok yönlülüğünü takdir etmeyi öğrendikleri ABD’den geldiğini öğrenmek hiç de şaşırtıcı değildir. Her şeyden önce, Vinci, ŞARJÖR tüpü ve DİPÇİK'in aletsiz birkaç saniye içinde değiştirilebildiği tek av tüfeği.

Vinci sert adamlar için orijinal av tüfeğidir ve bazı evrimlerinin daha taktiksel ortamlar için tasarlanması doğaldır. İlk Tactical Win taleplerinin, "sert" bir av tüfeği olmasının yanı sıra, şarjör tüpü ve dipçiğin alet kullanmadan hızlı bir şekilde değiştirilmesine olanak tanıyan dünyadaki tek av tüfeği olan Vinci'nin çok yönlülüğünü de takdir eden ABD'den gelmesi tesadüf değildir. Vinci Tactical, her ikisi de dahili şoklu 18,5"/47 cm namlu (standart olarak tedarik edilir *, ***, ****), üst gövdenin arkasına monte edilmiş şok korumalı ayarlanabilir hayalet nişangah ve optik veya dürbün takmak için Picatinny rayı içeren iki farklı konfigürasyonda mevcuttur. İki konfigürasyon farklı dipçikler kullanır. Vinci Tactical Comfortech, geri tepmeyi ve namlu çıkışını azaltan ve değişken düşme, değiştirilebilir poliüretan tarak ve farklı uzunluklarda kolayca değiştirilebilir dipçik plakalarına sahip bir Comfortech Plus av kundağına sahiptir.

Dipçik
COMFORTECH 365mm
Şarjör
3 ROUNDS OF 12/76;
3 ROUNDS OF 12/70.
Namlu
47cm
Şerit
ŞERİTSİZ
ŞOK
3 INTERNAL ŞOKLAR Full (*); Modified (***); Improved Cylinder (****).
Nişangah
ADJUSTABLE GHOST RING SIGHT + FRONT SIGHT + PICATINNY RAIL
Namlu
NO STEEL SHOT

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı