Benelli

Benelli Vinci Super Sport 12 Kalibre 75cm Namlu BA-A0402400 Yarı Otomatik Av Tüfeği

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Tüfekler İçin Genel Uyarı

Sitemizde Yer Alan İkinci El ve Antika Tüfeklerin Fiyat bilgileri Telefon Üzerinden VERİLMEMEKTEDİR! Fiyat Bilgisi ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızı Ziyaret Ediniz.

Yasal Uyarı

*Yasalar Gereği, Tüfek, Ateşli Silahların ve Patlayıcı Maddelerin İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

Stok Durumu
:
STOKTA
Stok Kodu
:
BA-A0402400
Barokod
:
2049654330819
Fiyat
:

En geç 3 iş günü içerisinde kargoda !

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

Vinci SuperSport, avcılık ve clay (spor kili) atışları için mükemmel performansı garanti eder. En son ComforTech Plus teknolojisine sahip olan DİPÇİK, NAMLU'nun sonundaki portİng delikleriyle geri tepme, titreşim ve namlu çıkışını en aza indiriyor. DİPÇİK ve alıcı üzerindeki karbon fiber kaplama, bu yarı otomatiğe eşsiz, yüksek teknoloji ürünü bir görünüm kazandırıyor. SuperSport, düşük fişek gramlarında bile mükemmel performansı garanti eden özel, yüksek yoğunluklu bir tungsten bir dönerkafaya sahiptir. Av tüfeği, iç / dış tırtıllı kolayca değiştirebilir şoklarla tamamlanmıştır. Tüm Vinci modellerinde olduğu gibi, anatomik yanaklık ve geri tepme pedleri, kullanıcıların ateşli silahlarını kendi tercihlerine göre uyarlamalarını sağlar.

SuperSport, hem avcılık hem de atışta mükemmel performans sağlayan bir Vinci'dir. Dipçik ComforTech Plus sistemi ile donatılmıştır. Namlu ucundaki dengeleme delikleri sayesinde geri tepme, titreşim ve yükselme minimuma indirilmiştir. Dipçik ve gövdenin karbon renkli görünümü, yarı otomatiğe ayırt edici bir yüksek teknoloji görünümü kazandırır. SuperSport, hafif yüklü fişeklerle bile mükemmel performans sağlayan özel yüksek yoğunluklu malzemeden yapılmış bir ek parçaya sahip bir hız sürgüsüne sahiptir. Değiştirilmesi kolay ve hızlı olan tırtıklı bir iç şok ile donatılmıştır. Vinci ailesindeki tüm ürünler gibi, tarak ve anatomik dipçik plakaları seçilerek özelleştirilebilir.

Dipçik
COMFORTECH-PLUS 365mm
Şarjör
3 ROUNDS OF 12/76;
3 ROUNDS OF 12/70.
Namlu
75cm
Şerit
Yüksek Şerit
ŞOK
5 NAMLU İÇİ ŞOKLAR Full (*); Improved Modified (**); Modified (***); Improved Cylinder (****); Cylinder (*****).
Nişangah
INTERMEDIATE SIGHT + SHORT RED
Namlu
Ported Namlu NO STEEL SHOT

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı