Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Benelli VINCI CAMO AMAZONIA GREEN – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Yarı Otomatik Av Tüfeği | | Uçar Av

Benelli VINCI CAMO AMAZONIA GREEN – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Yarı Otomatik Av Tüfeği

 15.400,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

Vinci, Dipçiği avlanma alanında bile aletsiz olarak çıkarmanıza veya değiştirmenize olanak tanıyan yenilikçi bir kilitleme sistemine sahip ilk ve tek yarı otomatik av tüfeğidir. Modüler tasarım, bu av tüfeğini dünyanın en kolay montaj ve sökme işlemlerinden biri haline getiriyor: üç ana bölümü (DİPÇİK, NAMLU ve gövde) sadece birkaç saniye içinde ayrılabilir. Tamamen yeni bir tutuş ve kontrol tasarımı sunan DİPÇİK, Benelli’nin en son teknolojiye sahip ComforTech teknolojisinin en son evrimi olan ComforTech Plus teknolojisini içeriyor. Geri tepme, titreşim ve namlu tırmanışı en aza indirgenir.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.