Benelli

Benelli Vinci Black 12 Kalibre 75cm Namlu BA-A0388800 Yarı Otomatik Av Tüfeği

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Tüfekler İçin Genel Uyarı

Sitemizde Yer Alan İkinci El ve Antika Tüfeklerin Fiyat bilgileri Telefon Üzerinden VERİLMEMEKTEDİR! Fiyat Bilgisi ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızı Ziyaret Ediniz.

Yasal Uyarı

*Yasalar Gereği, Tüfek, Ateşli Silahların ve Patlayıcı Maddelerin İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

Stok Durumu
:
STOKTA
Stok Kodu
:
BA-A0388800
Barokod
:
2014272195850
Fiyat
:
0.00 TL

En geç 3 iş günü içerisinde kargoda !

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

Vinci, Dipçiği avlanma alanında bile aletsiz olarak çıkarmanıza veya değiştirmenize olanak tanıyan yenilikçi bir kilitleme sistemine sahip ilk ve tek yarı otomatik av tüfeğidir. Modüler tasarım, bu av tüfeğini dünyanın en kolay montaj ve sökme işlemlerinden biri haline getiriyor: üç ana bölümü (DİPÇİK, NAMLU ve gövde) sadece birkaç saniye içinde ayrılabilir. Tamamen yeni bir tutuş ve kontrol tasarımı sunan DİPÇİK, Benelli’nin en son teknolojiye sahip ComforTech teknolojisinin en son evrimi olan ComforTech Plus teknolojisini içeriyor. Geri tepme, titreşim ve namlu tırmanışı en aza indirgenir.

Vinci Black, av sahasında bile herhangi bir alet kullanmadan dipçiği çıkarmanızı veya değiştirmenizi sağlayan yenilikçi bir bağlantı sistemine sahip ilk ve tek yarı otomatiktir. Dipçik, tamamen yeniden tasarlanmış kavrama ve dama özelliklerine sahip olup, en etkili tam konfor sistemi olarak yaygın bir şekilde takdir edilen popüler ComforTech'ten geliştirilen yeni ComforTech Plus teknolojisi ile donatılmıştır. Geri tepme, titreşim ve yükselme minimuma indirilmiştir. Anatomik taraklar ve farklı boyutlarda mevcut dipçik plakaları silahı tamamen kişiselleştirilebilir hale getirir. Üst düzey performansa sahip bir yarı otomatik.

Dipçik
COMFORTECH-PLUS 365mm
Şarjör
3 ROUNDS OF 12/76;
3 ROUNDS OF 12/70.
Namlu
75cm
Şerit
Düşük Şerit
ŞOK
5 NAMLU İÇİ ŞOKLAR Full (*); Improved Modified (**); Modified (***); Improved Cylinder (****); Cylinder (*****).
Nişangah
LONG RED FIBRE OPTIC + KIT HIGH RED FIBRE OPTIC
Namlu
STEEL SHOT

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı