Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Benelli RAFFAELLO BE DIAMOND – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Yarı Otomatik Av Tüfeği | | Uçar Av

Benelli RAFFAELLO BE DIAMOND – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Yarı Otomatik Av Tüfeği

 17.725,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

Raffaello Be Diamond elmastır: değerli, eşsiz, rakipsiz. BES.T. ile ilk av tüfeği. (Benelli Yüzey İşlemi) namluyu veren özel Tam Koruma işlemi
Korozyona, ve aşınmaya karşı üstün direnç. Comfortech 3 tarafından verilen saf teknoloji, yeni tarak CombTech’ten geri tepme algısını önemli ölçüde azaltır. kolay kitleme sistemi ile Her zaman ateşe hazır olan silah , yüzdeki etkiyi azaltan comfortech sistemi ve Pencere Sistemi ile .
şarjördeki kartuşları kontrol etme imkanı ile maksimum güvenlik sağlar ve krikojenik şoklar ile Power Bore namlu ile tamamlanır.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.