Benelli

Benelli Nova Black 12 Kalibre 70cm Namlu BA-A0060400 Pompalı Av Tüfeği

0.00 TL

Daha az ödeyin!

Tüfekler İçin Genel Uyarı

Sitemizde Yer Alan İkinci El ve Antika Tüfeklerin Fiyat bilgileri Telefon Üzerinden VERİLMEMEKTEDİR! Fiyat Bilgisi ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızı Ziyaret Ediniz.

Yasal Uyarı

*Yasalar Gereği, Tüfek, Ateşli Silahların ve Patlayıcı Maddelerin İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın.

Stok Durumu
:
TÜKENDİ
Stok Kodu
:
Barokod
:
2092284035562
Fiyat
:
TÜKENDİ

Orjinal Ürün

PayTR ile Güvenli Ödeme

Stok Sorunuz

Bu Ürün Yanlızca Mağazadan Teslim Edilmektedir.

Nova Pump Action, arkasındaki teknolojik deneyim zenginliği ve hassas mühendislik.sayesinde yivsiz NAMLU lu, pompalı pompalı tüfekler alanında önemli bir atılımdır. Nova’nın gövde ve DİPÇİK ği, yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı son derece dayanıklı tek bir Technopolymer elemandır. ŞARJÖR başlığı, sıkarken kavramanın iyileştirilmesi için ergonomik tasarımıyla, tabancanın sökülmesi için gereken tek araca dönüşür. Ön tarafın altındaki bir düğme, ŞARJÖR'deki kartuşları çıkarırken kartuşu hazneden çıkarmanızı sağlar..

Nova modelinin gövdesi ve dipçiği, hem düşük hem de yüksek sıcaklıklara karşı son derece dayanıklı olan teknopolimerden yapılmış tek bir ünite oluşturur. El kundağı, başlangıçta daha sıkı bir kavrama için ergonomik bir tasarıma sahiptir ve bir alet olarak iki katına çıkar - yani silahı soymak için gereken tek alet. El kundağının altındaki şarjör durdurma düğmesi, şarjördeki fişeklere yer açmak için fişek yatağındaki fişeği çıkarmanıza olanak tanır.

Dipçik
SYNTHETIC 360mm
Şarjör
3 ROUNDS OF 12/89;
4 ROUNDS OF 12/76;
4 ROUNDS OF 12/70.
Namlu
70cm
Şerit
YÜKSEK ŞERİT
ŞOK
3 NAMLU İÇİ ŞOKLAR Full (*); Modified (***); Improved Cylinder (****).
Nişangah
INTERMEDIATE SIGHT + SHORT RED
Namlu
NO STEEL SHOT

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı