Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'MGWB' does not have a method 'obScriptInitFrontend' in /home/ucaravco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288
Benelli 828U BLACK LEFT HAND – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Süperpoze Av Tüfeği | | Uçar Av

Benelli 828U BLACK LEFT HAND – 12 GAUGE – 3″ – MAGNUM CHAMBER Süperpoze Av Tüfeği

 18.950,00

Önemli Uyarı
Tütek ve Ateşli Silahların İnternet Üzerinden Satışı Kesinlikle YASAKTIR. Web sayfamızda görünen ürünleri mağazamızdan gerekli belgeleri ibraz ederek satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bilgiler stoklarımızdaki ürünleri ve teknik bilgileri belirtmek için yayınlanmaktadır.

Yarışamlar için özel olarak tasarlanan 828U Sport,, 828U Platformunun hatasız kapanma sistemi olan devrimci Lock Plate’i kullanırken % 100 Spor DNA’sını da koruyor.
3.650 g Ağırlık, döner iğnelerde mükemmel dengelenmiş, ağırlık merkezinin konumunu daha da ayarlama imkanı verir ve 828 U Sport’un Olağanüstü Dinamik Davranışı garantilidir. Patentli Progressive Balancing sistemi sayesinde. Anatomik formlu stok ve Perfect Fitting’in izin verdiği düşme ve yatırmanın iyi bir şekilde ayarlanması, toplam ergonomiye yol açar.
828U Sport, akıllı teknolojilerden oluşan bir kombinasyona dayanır ve yüksek balistik performansı sağlar: Powerbore Teknolojisi, namlu ve ve şokların kriyojenik tedavisi,
lehimsiz namluların , kalıpların hassasiyetini, hızını ve durdurma gücünü maksimuma çıkarır; parlama önleyici mat kaplama, karbon fiber geniş şerit, beyaz arpacık, odaklamanın yalnızca hedefe olduğundan emin olun. Olağanüstü Tetik Grubu, eşsiz bir cam çubuk kırılması hissi için hafif, hazır ve nettir. 828U Sport’u “ eşsiz bir süperpoze yapan özellikleri keşfedin.

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.