Ataman M2R Ultra Carbine 0.22

 11.773,60

Rus silah sanayisinin efsanevi uzmanlığı, yüksek alman teknolojisi namlu ve ergonomik sentetik kundak Yeşil ve Siyah

Ataman M2R pcp tüfekler , Moskova’da Demyan LLC tarafından üretilen yeni nesil M2 serisi tüfeklerdir. Pcp üzerinde kullanılan son teknolojiler M2R’yi dünyadaki en güçlü, güvenilir ve yüksek kaliteli hava tüfeklerinden  biri haline getirmiştir.

Yüksek basınç tüplü, havacılık sertifikasına sahip, kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Diğer pcp tüfeklerde alışıla gelmiş, çalışma basınçlarından daha yüksek bir değer olan 300 bar ile çalışmaktadır. M2r Silindirlerinin test basıncı 450 bardır.

Yüksek Alman teknoloji ile üretilen Lothar Walter’den tedarik edilen namlular, mekanizmayla uyumu sayesinde 0,5-1 MOA  doğruluğu ile tüfek üretilmesine olanak tanır.

Entegre olarak işlenmiş bir alıcının üzerine monte edilen yüksek enerjiye  dayanıklılık sağlayan güçlü üretken vana ve bir basınç kontrolörü(regülatör) içerir.(ultra compact modellerinde sadece 5.5 cal.)

Ataman Ultra compact katlanabilir ve uzunluğu ayarlanabilir plastik kundağa sahiptir. Kısıtlı taşıma ve kullanım alanlarında rahat atışlara imkan sunar.

Ataman pcp  tüfekleri her çeşit optik kullanımına imkan sunmak için tüfek üzerinde pikatini ray kullanmaktadır.

Carbine serisi klasik av tüfeği şeklindedir. Ateşli tüfek  kullanıcıları veya bu hisse sahip tüfekler kullanmak isteyen atıcılar için idealdir.

Dürbün Fiyata Dahil Değildir

Yükleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.